kontakt

81 524 70 88

Przedszkole

Kącik rodzica

Rekrutacja

Gdy wielkimi krokami zbliżają się Święta pojawia się również mnóstwo świątecznych opowieści. Tym razem chcemy Wam  zaproponować wyjątkowe książeczki bożonarodzeniowe dla malucha i starszaka.

„Boże Narodzenie z Manią i Tyniem” to absolutny hit w kategorii gwiazdkowych pozycji książkowych dla maluszka. Książka jest pięknie wydana, na grubych stronach znajdziemy przepiękne ilustracje. Wraz z sympatycznym rodzeństwem – Manią i Tyniem nasz maluch przygotuje się do grudniowego świętowania. Poza wspaniałymi ilustracjami dziecko znajdzie w tej książce coś, co uwielbia każdy mały miłośnik książeczek – okienka, wyjmowane i ruchome elementy zawsze robią furorę pośród najmłodszych czytelników, dostarczając dodatkowej frajdy. To książka nie tylko do wspólnego czytania przed snem, ale przede wszystkim do wspólnej zabawy z książką. Wspaniałe ilustracje dają bowiem mnóstwo możliwości- możemy opowiadać co się na nich dzieje, traktować jako wyszukiwankę. Gwarantuję, że każdy maluch zakocha się w tej książeczce!

Grudniową półkę przedszkolaka- starszaka polecamy wzbogacić o równie piękną książkę- „Idą święta- o Bożym Narodzeniu, Mikołaju i tradycjach świątecznych na świecie” autorstwa Moniki Utnik- Strugały. Ciekawość świata przedszkolaków bywa niezmierzona i potrafi zaskoczyć nawet największych ekspertów danej dziedziny. Jeśli Wasz przedszkolak kocha święta ( no a kto ich nie kocha?) i uwielbia zadawać pytania to koniecznie zasiądźcie razem do lektury tej książki. Pomiędzy cudownymi ilustracjami znajdziecie w niej odpowiedzi na takie pytania, jak choćby dlaczego ubieramy choinkę lub skąd data 25 grudnia jako dzień Bożego Narodzenia. Dzieciaki dowiedzą się też, jak Gwiazdkę świętuję się w innych zakątkach świata oraz co wspólnego z Bożym Narodzeniem ma Żydowska Chanuka. Ta pięknie wydana pozycja posłuży na lata, a jej czytanie nie tylko dzieciom dostarczy wielu zaskoczeń i radości.

Przedszkole Król Maciuś I

Dlaczego My

Edukacja

Kadra

Zobacz również

Ogłoszenia

Z życia przedszkola

Kącik rodzica Król Maciuś I

Dokumenty

Jadłospis

Kalendarz wydarzeń

Ciocie radzą

Zobacz również

Ogłoszenia

Z życia przedszkola

Zasady rekrutacji

Opłaty

Zajęcia adaptacyjne

Zapisy