kontakt

81 524 70 88

Przedszkole

Kącik rodzica

Rekrutacja

W tym roku Pierwszy Dzień Lata przypadł na 21 czerwca (środa). Lato to prawdopodobnie najbardziej lubiana pora roku – dlatego „Rybki” przeniosły się w świat sensorycznych zabaw letnich.

Odebraliśmy piękny bukiet, który zostawiła nam Pani Lato – dzieci miały okazję sprawdzić co się kryje w sobie taki bukiet, a pomogły nam w tym oczywiście nasze zmysły 🙂
Pływające rekiny, nie były straszne rybkom – świetnie sobie poradziły z przejściem po linie, aby tylko nie wpaść do wody, a także szybko pokonały ścieżkę sensoryczną, która prowadziła nas… na plażę 🙂 na której znajdował  się prawdziwy piasek, na którym również bardzo dobrze się bawiliśmy.
Inne zabawy, które nam towarzyszyły to szukanie muszelek w wymieszanym piasku z mąką, podział kostek lodu, które były w letnich kształtach wg koloru, wpakowaliśmy walizkę, żeby sprawdzić czy Ciocia chce zabrać ze sobą odpowiednie rzeczy na wakacje, bawiliśmy się galaretkę, z której układaliśmy rafę koralową, a na koniec zrobiliśmy lody na patykach 🙂 Na koniec odpoczywaliśmy na leżaku w cieniu plażowego parasola.
Bawiliśmy się wszyscy świetnie! 
Wszystkie rybki, życzą Maciusiowym Przedszkolakom udanych wakacji i tak świetnych zabaw jak nasze!

Przedszkole Król Maciuś I

Dlaczego My

Edukacja

Kadra

Zobacz również

Ogłoszenia

Z życia przedszkola

Kącik rodzica Król Maciuś I

Dokumenty

Jadłospis

Kalendarz wydarzeń

Ciocie radzą

Zobacz również

Ogłoszenia

Z życia przedszkola

Zasady rekrutacji

Opłaty

Zajęcia adaptacyjne

Zapisy