kontakt

81 524 70 88

Przedszkole

Kącik rodzica

Rekrutacja

Święta Bożego Narodzenia to czas pełen radości i wzruszeń,  poprzedzony intensywnymi przygotowaniami. Również dzieci z gr. Pszczółki  rozpoczęły przygotowania do tego niezwykłego wydarzenia.

Poprzez realizację tematyki kompleksowej związanej ze Świętami Bożego Narodzenia dzieci pogłębiają swoją wiedzę na temat obyczajów i tradycji bożonarodzeniowych. Z pewnością ten szczególny okres przedświąteczny rozpoczął się wizytą Świętego Mikołaja w naszym przedszkolu. W kolejnych dniach przedszkolaki wykonywały wiele prac plastycznych związanych z tradycją bożonarodzeniową.

W okresie przedświątecznym dzieci nie zapomniały także o osobach najbardziej potrzebujących pomocy i wsparcia. W przedszkolu odbył się kiermasz świąteczny, na którym można było kupić przepiękne ręcznie robione ozdoby. Pieniądze z kiermaszu  zasiliły konto zbiórki dla chorej Marysi ze Świdnika.

Grudzień w naszym przedszkolu jest to czas intensywnych, ale przede wszystkim radosnych przygotowań, które jeszcze bardziej wprowadzają nas w ten magiczny nastrój, na który większość z nas czeka cały rok…

Przedszkole Król Maciuś I

Dlaczego My

Edukacja

Kadra

Zobacz również

Ogłoszenia

Z życia przedszkola

Kącik rodzica Król Maciuś I

Dokumenty

Jadłospis

Kalendarz wydarzeń

Ciocie radzą

Zobacz również

Ogłoszenia

Z życia przedszkola

Zasady rekrutacji

Opłaty

Zajęcia adaptacyjne

Zapisy