kontakt

81 524 70 88

Przedszkole

Kącik rodzica

Rekrutacja

kontakt

81 524 70 88

Przedszkole

Kącik rodzica

Rekrutacja

Dlaczego My

Edukacja

Kadra

Król Maciuś I

Przedszkole kompleksowe

Program naszego przedszkola ukierunkowany jest na wszechstronny rozwój dzieci. Zaspokajamy dziecięcą ciekawość świata i pomagamy dzieciom w poznawaniu i zrozumieniu rzeczy trudnych i tych całkiem oczywistych. To miejsce, w którym poszukujemy i wydobywamy talenty, które drzemią w dzieciach i dajemy im możliwości rozwoju. Dbamy o to, aby w naszym Przedszkolu dzieci poprzez zabawę uczyły się współdziałania w grupie i poznawały reguły życia społecznego. Wyróżnia nas rodzinna atmosfera, dbałość o szczegóły, wysoki poziom edukacyjny i nieustająca chęć rozwijania się.

Dlaczego Król Maciuś?

Wybierz sprawdzone przedszkole

Zajęcia dodatkowe

Oferujemy szeroki wachlarz zajęć dodatkowych umożliwiających dzieciom zdobywanie różnorodnych doświadczeń, a przez to harmonijny rozwój we wszystkich sferach.
Zapewniamy także opiekę logopedyczną i psychologiczną.

Najlepsza opieka

Nasz zespół tworzą osoby kreatywne, pełne pasji i optymizmu. Okazują dziecku ciepło i wsparcie, szanują je, liczą się z jego odczuciami, ale także jasno określają zasady i nieprzekraczalne granice. Wszyscy nauczyciele posiadają, wymagane przez MEN uprawnienia zawodowe. Są profesjonalistami, mają dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie edukacji przedszkolnej i wciąż dbają o swój rozwój.

Zdrowe żywienie

Dbamy o zdrowe żywienie, ucząc dzieci zasad właściwego odżywiania, serwując i przyzwyczajając je do smaku posiłków przygotowanych z produktów pełnowartościowych i mało przetworzonych. Uwzględniamy również indywidualne zalecenia dietetyczne.

Co nas wyróżnia?

Przedszkole efektywne

Podchodzimy indywidualnie do potrzeb dziecka i oczekiwań rodziców dzięki małym, 15-osobowym grupom. Poprzez zróżnicowaną ofertę zajęć staramy się wydobyć z każdego dziecka to, co sprawia mu największą frajdę. Organizujemy zajęcia wyzwalające w dzieciach postawę „badacza”. Takie sytuacje wywołują u dzieci zaangażowanie, odczucie radości i możliwość odniesienia sukcesu. Wykorzystujemy najnowsze koncepcje i metody, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie. Kreujemy nową jakość nauczania.

Przedszkole bezpieczne

Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo dzieci. Budynek jest ogrodzony. Przedszkole wyposażone jest w stały monitoring sal.
Posiadamy ogrodzony, bezpieczny plac zabaw, gdzie stwarzamy dzieciom wyjątkowe warunki do rozwoju i swobodnej zabawy na świeżym powietrzu oraz nowoczesny i przestronny budynek przedszkolny z własną, dużą salą gimnastyczną.

Efektywna współpraca z rodzicami

Wyróżnia nas otwartość na potrzeby i oczekiwania rodziców. Wspieramy ich w procesie wychowania, podpowiadając rozwiązania trudnych sytuacji. Przekazując codziennie rzetelne informacje o sukcesach i zachowaniu dziecka, wspólnie dbamy o jego rozwój. Poprzez liczne wspólne uroczystości i spotkania budujemy więź miedzy przedszkolem a rodziną dziecka.

Przedszkole Król Maciuś I

Dlaczego My

Edukacja

Kadra

Zobacz również

Ogłoszenia

Z życia przedszkola

Kącik rodzica Król Maciuś I

Dokumenty

Jadłospis

Kalendarz wydarzeń

Ciocie radzą

Zobacz również

Ogłoszenia

Z życia przedszkola

Zasady rekrutacji

Opłaty

Zajęcia adaptacyjne

Zapisy