kontakt

785 885 302

Żłobek

Kącik rodzica

Rekrutacja

kontakt

785 885 302

Żłobek

Kącik rodzica

Rekrutacja

Dlaczego My

Edukacja

Kadra

Król Maciuś II

Żłobek kompleksowy

Nasz żłobek, oprócz wysokiego standardu opieki pielęgnacyjnej, zapewnia dzieciom zrównoważony wszechstronny rozwój – indywidualny i społeczny. Każde dziecko traktujemy indywidualnie, z poszanowaniem jego własnego tempa rozwoju fizycznego i emocjonalnego. Jesteśmy po to, by zaspakajać potrzeby każdego dziecka, uczyć, bawić i odpowiednio przygotowywać do dalszej drogi edukacyjnej. Wierzymy, że obecnie podjęta praca, zaowocuje na przestrzeni przyszłych lat, dlatego starannie dobrana kadra pedagogiczna dokłada wszelkich starań, by zapewnić Państwa dziecku tyle uwagi, ile potrzebuje, uwzględniając jego niepowtarzalność i wyjątkowość.
Nasza placówka daje dzieciom radość, uczy je twórczo myśleć i działać w przyszłości.

Dlaczego Król Maciuś II?

Wybierz sprawdzony żłobek

Najlepsza opieka

Podchodzimy indywidualnie do potrzeb dziecka i oczekiwań rodziców dzięki małej, 20-osobowej grupie, którą opiekują się równocześnie 3 opiekunki. Kadra żłobka to osoby posiadające nie tylko odpowiednie kwalifikacje i wykształcenie, ale również predyspozycje do pracy z dziećmi i wielkie serce. Opiekunki dbają o zaspokojenie podstawowych potrzeb dzieci, udzielają im wsparcia w trudnych chwilach, uczą samodzielności, organizują zajęcia dostosowane do ich wieku i możliwości.

Ciekawe zajęcia

Program zajęć jest urozmaicony – w każdym tygodniu odbywają się zajęcia plastyczne, muzyczne, ruchowe i edukacyjne. W ramach codziennych zajęć zapewniamy zabawy wspomagające wszechstronny rozwój, podczas których maluchy mogą wykazywać się samodzielnością i kreatywnością, a także ćwiczyć współpracę z rówieśnikami. Uczymy ich podstawowych umiejętności, takich jak korzystanie z nocnika, mycie rąk i zębów, samodzielne spożywanie posiłków. Rozwijamy sprawności komunikacyjne, ruchowe i pobudzamy zmysły. Uczymy zabawy z innymi dziećmi. Nasi wychowankowie uczą się wiary we własne siły, doceniania własnych, indywidualnych zdolności oraz chęci ich nieustannego doskonalenia.

Bezpieczeństwo

Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo dzieci. Budynek jest ogrodzony. Żłobek wyposażony jest w stały monitoring sal, do którego dostęp mają rodzice naszych podopiecznych.

Efektywna współpraca z rodzicami

Wyróżnia nas otwartość na potrzeby i oczekiwania rodziców. Wspieramy ich w procesie wychowania, podpowiadając rozwiązania trudnych sytuacji. Przekazując codziennie rzetelne informacje o sukcesach i zachowaniu dziecka, wspólnie dbamy o jego rozwój. Poprzez wspólne uroczystości i spotkania budujemy więź miedzy żłobkiem a rodziną dziecka..

Zdrowe żywienie

Dbamy o zdrowe żywienie i uczymy dzieci zasad właściwego odżywiania, serwując i przyzwyczajając je do smaku posiłków przygotowanych z produktów pełnowartościowych i mało przetworzonych. Uwzględniamy również indywidualne zalecenia dietetyczne.

Żłobek Król Maciuś II

Dlaczego My

Edukacja

Kadra

Zobacz również

Ogłoszenia

Z życia przedszkola

Kącik rodzica Żłobek Król Maciuś II

Dokumenty

Jadłospis

Kalendarz wydarzeń

Wyprawka maluszka

Zobacz również

Ogłoszenia

Z życia przedszkola

Zasady rekrutacji

Opłaty

Adaptacaja

Zapisy