kontakt

785 885 302

Przedszkole

Kącik rodzica

Rekrutacja

kontakt

785 885 302

Przedszkole

Kącik rodzica

Rekrutacja

Dlaczego My

Edukacja

Kadra

Król Maciuś II

Przedszkole kompleksowe

Program naszego przedszkola ukierunkowany jest na wszechstronny rozwój dzieci. Zaspokajamy dziecięcą ciekawość świata i pomagamy dzieciom w poznawaniu i zrozumieniu rzeczy trudnych i tych całkiem oczywistych. To miejsce, w którym poszukujemy i wydobywamy talenty, które drzemią w dzieciach i dajemy im możliwości rozwoju. Dbamy o to, aby w naszym Przedszkolu dzieci poprzez zabawę uczyły się współdziałania w grupie i poznawały reguły życia społecznego. Wyróżnia nas rodzinna atmosfera, dbałość o szczegóły, wysoki poziom edukacyjny i nieustająca chęć rozwijania się.

Dlaczego Król Maciuś?

Wybierz sprawdzone przedszkole

Zajęcia dodatkowe

Oferujemy szeroki wachlarz zajęć dodatkowych umożliwiających dzieciom zdobywanie różnorodnych doświadczeń, a przez to harmonijny rozwój we wszystkich sferach.
Zapewniamy także opiekę logopedyczną i psychologiczną.

Najlepsza opieka

Nasz zespół tworzą osoby kreatywne, pełne pasji i optymizmu. Okazują dziecku ciepło i wsparcie, szanują je, liczą się z jego odczuciami, ale także jasno określają zasady i nieprzekraczalne granice. Wszyscy nauczyciele posiadają, wymagane przez MEN uprawnienia zawodowe. Są profesjonalistami, mają dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie edukacji przedszkolnej i wciąż dbają o swój rozwój.

Zdrowe żywienie

Dbamy o zdrowe żywienie, ucząc dzieci zasad właściwego odżywiania, serwując i przyzwyczajając je do smaku posiłków przygotowanych z produktów pełnowartościowych i mało przetworzonych. Uwzględniamy również indywidualne zalecenia dietetyczne.

Co nas wyróżnia?

Przedszkole efektywne

Podchodzimy indywidualnie do potrzeb dziecka i oczekiwań rodziców dzięki małym, 15-osobowym grupom. Poprzez zróżnicowaną ofertę zajęć staramy się wydobyć z każdego dziecka to, co sprawia mu największą frajdę. Organizujemy zajęcia wyzwalające w dzieciach postawę „badacza”. Takie sytuacje wywołują u dzieci zaangażowanie, odczucie radości i możliwość odniesienia sukcesu. Wykorzystujemy najnowsze koncepcje i metody, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie. Kreujemy nową jakość nauczania.

Przedszkole bezpieczne

Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo dzieci. Budynek jest ogrodzony. Przedszkole wyposażone jest w stały monitoring sal.
Posiadamy ogrodzony, bezpieczny plac zabaw, gdzie stwarzamy dzieciom wyjątkowe warunki do rozwoju i swobodnej zabawy na świeżym powietrzu oraz nowoczesny i przestronny budynek przedszkolny z własną, dużą salą gimnastyczną.

Efektywna współpraca z rodzicami

Wyróżnia nas otwartość na potrzeby i oczekiwania rodziców. Wspieramy ich w procesie wychowania, podpowiadając rozwiązania trudnych sytuacji. Przekazując codziennie rzetelne informacje o sukcesach i zachowaniu dziecka, wspólnie dbamy o jego rozwój. Poprzez liczne wspólne uroczystości i spotkania budujemy więź miedzy przedszkolem a rodziną dziecka.

Przedszkole Król Maciuś II

Dlaczego My

Edukacja

Kadra

Zobacz również

Ogłoszenia

Z życia przedszkola

Kącik rodzica Król Maciuś II

Dokumenty

Jadłospis

Kalendarz wydarzeń

Ciocie radzą

Zobacz również

Ogłoszenia

Z życia przedszkola

Zasady rekrutacji

Opłaty

Zajęcia adaptacyjne

Zapisy